PONÚKAME - KB SLOVAKIA

Minimálna cena prác a služieb je 25,00€

Prejsť na obsah

PONÚKAME

Upratovacie služby
Nášmu sloganu
"...upratovanie s rozumom" sme verní a veríme, že aj vy ocení­te finančné riešenia a kvalitu našej práce. Všetci naši zamestnanci sú školení na profesionálne používanie čistiacich prostriedkov, dôsledné vykonávanie pracovných povinností a samozrejme sú trestne bezúhonní, čo je hlavný predpoklad na vybudovanie si dôvery pri upratovaní firemných priestorov, bytov alebo rodinných domov. Snaží­me sa o individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Špecializujeme sa aj na upratovanie interiérov osobných i nákladných automobilov. Jedná sa. o tepovanie celého interiéru a upratovanie spojené s údržbou kabín nákladných a osobných automobilov.

Hygienický servis
Ruku v ruke s čistotou prostredia, v ktorom pracujeme resp. žijeme, neodmysliteľne ide aj hygienický servis, čistiace prostriedky, toaletný papier, papierové utierky, dávkovače na tekuté mydlo a pod. Kombinácie hygienických  materiálov volíme špecificky tak, aby to vyhovovalo v plnej miere požiadavkám aj najnáročnejších klientov.

Gazdinky do domácnosti
Vážení­ klienti, naša spoločnosť sa rozhodla priblížiť sa k Vám ešte bližšie a preto sme pre Vás pripravili aj často vyhľadávanú službu, ktorá opäť ušetrí Váš drahocenný čas a peniaze.

Naša služba G
azdinky v domácnosti je v Európe jedna z najžiadanejší­ch a najúspornejších diskrétnych služieb. Aj preto sme sa v našej spoločnosti po úspešnej skúšobnej prevádzke u našich doterajších spokojných klientov rozhodli ponúknuť túto službu pre Vás všetkých.

Spoločne s našou službou (G
azdinky v domácnosti) budú mať klienti, ktorí sa ju rozhodnú pravidelne využívať, výhodnú zľavu na všetky nami ponúkané služby.

Web development
Tvorba profesionálnych www stránok

KB SLOVAKIA
Sládkovičova 90, 974 05 Banská Bystrica
mobil: 0944 360 799
e-mail: kbslovakia@gmail.com
web: www.kbslovakia.eu


... upratovanie s rozumom

Návrat na obsah