PONÚKAME - KB SLOVAKIA

Minimálna cena prác a služieb je 45,00 €

Prejsť na obsah

PONÚKAME

Upratovacie služby
Nášmu sloganu
"...upratovanie s rozumom" sme verní a veríme, že aj vy ocení­te finančné riešenia a kvalitu našej práce. Všetci naši zamestnanci sú školení na profesionálne používanie čistiacich prostriedkov, dôsledné vykonávanie pracovných povinností a samozrejme sú trestne bezúhonní, čo je hlavný predpoklad na vybudovanie si dôvery pri upratovaní firemných priestorov, bytov alebo rodinných domov. Snaží­me sa o individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Špecializujeme sa aj na upratovanie interiérov osobných i nákladných automobilov. Jedná sa. o tepovanie celého interiéru a upratovanie spojené s údržbou kabín nákladných a osobných automobilov.

Hygienický servis
Ruku v ruke s čistotou prostredia, v ktorom pracujeme resp. žijeme, neodmysliteľne ide aj hygienický servis, čistiace prostriedky, toaletný papier, papierové utierky, dávkovače na tekuté mydlo a pod. Kombinácie hygienických  materiálov volíme špecificky tak, aby to vyhovovalo v plnej miere požiadavkám aj najnáročnejších klientov.

Gazdinky do domácnosti
Vážení­ klienti, naša spoločnosť sa rozhodla priblížiť sa k Vám ešte bližšie a preto sme pre Vás pripravili aj často vyhľadávanú službu, ktorá opäť ušetrí Váš drahocenný čas a peniaze.

Naša služba G
azdinky v domácnosti je v Európe jedna z najžiadanejší­ch a najúspornejších diskrétnych služieb. Aj preto sme sa v našej spoločnosti po úspešnej skúšobnej prevádzke u našich doterajších spokojných klientov rozhodli ponúknuť túto službu pre Vás všetkých.

Spoločne s našou službou (G
azdinky v domácnosti) budú mať klienti, ktorí sa ju rozhodnú pravidelne využívať, výhodnú zľavu na všetky nami ponúkané služby.

Web development
Tvorba profesionálnych www stránok

KB SLOVAKIA
Smreková 65/1, 976 81 Podbrezová
mobil: 0944 360 799
e-mail: kbslovakia@gmail.com
web: www.kbslovakia.eu


... upratovanie s rozumom

Návrat na obsah