KB SLOVAKIA

Minimálna cena prác a služieb je 45,00 €

Prejsť na obsah

PODPORUJEME

ÚVOD
Vitajte na stránke (KB Slovakia... upratovanie s rozumom).


O NÁS

Vznikli sme v roku 2010 po dlhoročných skúsenostiach v profesionálnych upratovacích firmách. Špecializujeme sa hlavne na upratovacie práce a zásobovanie hygienickým materiálom.

Naša spoločnosť už za čas pôsobenia na Slovenskom trhu upratala viac ako 15-miliónov m2 Vašich priestorov.

Na túto prácu sme použili len ekologické čistiace prostriedky.
 
Naším cieľom je poskytovať klientom profesionálne a vysokokvalitné služby zamerané hlavne na čistotu pracovného, súkromného a spoločenského prostredia.

Ponúkame upratovacie práce  denného charakteru alebo špeciálne upratovanie (postavebné, predkolaudačné, tepovanie a čistenie akéhokoľvek čalúnenia, umývanie presklených plôch, čistenie mäkkých aj tvrdých podláh a obkladov, čistenie vaní, WC, keramických povrchov a pod.) vo vašich kanceláriách, výrobných či skladovacích priestoroch, firmách, bytoch, bytových domoch alebo rodinných domoch, garážach a prípadne aj priľahlých exteriéroch.


S našim rozsiahlym portfóliom služieb sa chceme čo najviac priblížili k požiadavkám zákazníkov 21.storočia.

V rámci facility služieb poskytujeme okrem nosnej ponuky napríklad aj odpratávanie snehu, pranie bielizne (uteráky, handry, záclony, závesy, obrusy a iné), tvorbu www stránok, maliarske a natieračské práce, pokládka plávajúcich podláh a pod.

Pôsobíme aj v podpore charitatívnych projektov, kde prispievame pravidelne jednak z našich ziskov a z každého Vami zaplateného 1€ vždy 1cent.

Máme záujem pomáhať našim znevýhodneným, starším a postihnutým spoluobčanom.

Vieme, že ľudia môžu pomôcť podporiť tých ľudí, ktorým šťastie či osud nedoprial toľko možností realizovať svoje sny ako nám zdravým a dúfame, že spoločnými silami s našimi zamestnancami a spokojnými klientmi sa nám to podarí napĺňať.
 
Sme presvedčení, že si z našej širokej ponuky dokážete vybrať a budete nás kontaktovať.

KB SLOVAKIA
Smreková 65/1, 976 81 Podbrezová
mobil: 0944 360 799
e-mail: kbslovakia@gmail.com
web: www.kbslovakia.eu


... upratovanie s rozumom

Návrat na obsah